KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15228314
nr 1522 8314
Karl Gunnar Svensson
(1913-1966), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 56x46 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:25:38
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Karl Gunnar Svensson
Läs mer om Karl Gunnar Svensson